![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhM7W57eQn-mAQSJG1aJpCQcGjTApuQ29-GfhYQfiOSmOMmCGZ01JzvIalLKUNlHU2fAoQdRzctcTmfvjp1LIFasRv5QGBIa4v-6AlhB8A7x1SzageLwn-gq2CTAsQOI2bW1Cri-WXOvTc/s320/Ecoment+17-Nov-2010.jpg)
במסגרת שבוע היזמות ואירועי "זרקור לעשייה", בבית הספר לניהול וכלכלה, התקיים השבוע כנס "מכפר סבא לכפר הגלובלי". במהלך הערב השתתפו מספר יזמים בכירים בנושאים הקשורים ליזמות: "הדרך להירכש ע"י חברה בינלאומית גדולה" גב' רוני רוס-יזמית ומייסדת חב' "פנורמה". "התעוזה לבנות חברה גדולה-סיכוי וסיכון" ד"ר אורנה ברי-יזמית, שותפה מנהלת בחב' "ג'מני", המדענית הראשית של התמ"ת לשעבר, יו"ר הועד המנהל של "האקדמית"."כולם רוצים להיות יזמים. האם גם אני מתאים?" אבי דומושביצקי-יזם ומשקיע הון סיכון.
צילום:תומר נויברג